Studio Em Cima Do Mar No Itarare
Studio Em Cima Do Mar No Itarare São Vicente van 40 m² is op circa 17 minuten wandelafstand van het Porchat-eiland gelegen en op 2 km afstand van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Voturuá Ecologisch Park. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Het 1-slaapkamer appartement is binnen een paar straten van het Praia do Itararé gelegen. Studio Em Cima Do Mar No Itarare ligt in de nabijheid van de Chico Mendes botanische tuin, op circa 3 km afstand. Het ligt op circa 14 minuten te voet van het Praia do Gonzaguinha.
1 badkamer wordt aangeboden aan gasten.
Deze accommodatie is gelegen binnen het bereik van Jose Monteiro stadsspoorweg.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Em Cima Do Mar No Itarare?
Gasten van Studio Em Cima Do Mar No Itarare kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Shopping Brisamar, op 19 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia do Gonzaguinha (1 km) en de Golfclub Santos Sao Vicente (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Em Cima Do Mar No Itarare?
Het duurt 15 minuten lopen om van Studio Em Cima Do Mar No Itarare naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Studio Em Cima Do Mar No Itarare?
Studio Em Cima Do Mar No Itarare heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Em Cima Do Mar No Itarare?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio Em Cima Do Mar No Itarare verblijven. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 40 vierkante meters.